ALPHAKID ÇOCUKLAR İÇİN YENİ NESİL İNGİLİZCE KURSU

çocuklar için ingilizce kursu

Çocuklar için İngilizce dil eğitimi farklı koşullar ve yaş nedeni ile değişken bir süreci kapsamaktadır. Bu süreci doğru bir biçimde yönetmek, çocuğunuzun geleceği için iyi bir yatırım olacaktır. Sürekli olarak hızla değişmekte olan eğitim kalitesi ve koşulları  yüzünden ebeveynler çocuklarının aldığı İngilizce dil eğitiminin yeterliliği konusunda endişesi yaşamaktadır.  Endişe yaşamak normaldir çünkü şartlar ne olursa olsun her anne-baba çocuğu için en iyisini ister. Peki ya bunun doğru bir bakış açısı olmadığı söylesek? Bazen en iyisi, en doğru olan değildir. Çünkü çocuk aldığı eğitimin, kendi istediği kadarını öğrenmektedir. Çocuklar için İngilizce' yi öğrenme hızlarına, ilham alma biçimlerine ve nelere tolerans gösterip, gösterememelerine dikkat edilerek hazırlanmış eğitim sistemi ile çocuklarınıza İngilizce eğitimini en doğru şekilde öğretmek adına artık Alphakid var. 

Çocuğunuz için İngilizce eğitimde en doğrusunu isteyin! 

Günümüzde çocuk için erken yaşta başlayacağı İngilizce dil eğitiminin önemi oldukça yüksek çünkü çocuklar zihni açık ve verileni hemen kaydeden hafızaları sayesinde dili öğrenmeleri basitleşiyor. Çocuk için İngilizce eğitimde doğru olan seviyesine uygun, ilgi alanlarını analiz ederek çocuğa öğrenirken eğlenmek olgusunu benimseterek İngilizce' yi sevdirmek. 

Alphakid’ de çocuklarınız doğru öğrenme biçimi ve uzman öğretmenlerimizin pozitif destek yoluyla İngilizceyi anadili şeklinde öğrenirler. Çocukların odak süreleri baz alınarak optimize ettiğimiz interaktif dersler ile İngilizce dil öğrenimi çok daha aktif ve etkili bir hal alır. Modern eğitimin sisteminin getirisi olan online eğitimin metodunu uygularken aynı zamanda oluşturduğumuz sanal sınıflarda çocuğunuz yine sınıf atmosferinde ve öğretmen kontrolünde bulunurken aynı zamanda bir çok şey öğrenir ve ders ve hayat konuları üzerinde fikir alış-verişinde bulunarak sosyal yönden de gelişimini devam ettirir. Ayrıca çocuklar birbiri ile konuşarak topluluk içinde veya önünde konuşma kabiliyeti kazanmış ve pekiştirmiş olurlar. 

Dünya’nın resmi ortak dili İngilizce ’dir. Çocuğunuz Alphakid ile İngilizce öğrenirken bunu dinleyerek, okuyarak, konuşarak ve yazarak yapabilir. Çocuğunuz için İngilizce dil eğitimi verirken aynı zamanda dört temel dil becerisini de destekleyerek Dünya üzerindeki her kaynağı okuyup - dinleyerek anlayabilen; bunlar hakkında konuşabilen bir nesil yetişir. Fakat bunu sadece İngilizce öğrenerek değil, matematik, fen bilgisi ve sosyal bilgiler derslerinde kullanılan terim ve bilgilere İngilizce olarak hakim olurlar.


HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


İlk Adımı Atmalarına Yardımcı Olun

Çocuklar yeni şeyler öğrenmeye her zaman yetişkinlerden daha hevesli ve isteklidir. Öğrenmek adeta bir oyun gibi eğlenceli gelir. Bu da öğrenme sürecini kolaylaştırır. Çocukların öğrenme becerisi yüksektir. Yeter ki, doğru yerde doğru yöntemle verilen bir eğitim alsınlar. Utanması duygusu ile hareket etmeyen çocuk cesurca öğrendiğini tekrarlayabilir. Çocuğunuzun İngilizce eğitimi en kalıcı ve eğlenceli şekilde öğrenmesini istiyorsanız doğru yerde, Alphakid’ desiniz.


ÇOCUĞUNUZA İNGİLİZCE EĞİTİMDE ALPHAKID ETKİSİ

Alphakid olarak çocuğunuza sadece İngilizce öğretmiyoruz. Aldığı İngilizce dil eğitimi ile yeni anlam haritasını yaratırken aynı zamanda farklı bakış açısı yaratarak, yaratıcı düşünme yeteneğini destekliyoruz. Çocuklarınızı İngilizce öğrenirken bunu yeni bir deneyim olarak değerlendirir. Alphakid ile aldığı İngilizce dil eğitimi diğer derslerinde de başarılı olmasını tetikleyecektir. Çocuğunuz, Alphakid öğrencisi olarak mezun olduğunda tüm konuları İngilizce konuşabilecek seviyeye gelir.

‘’Yapılan bir araştırma sonucunda yabacı dil öğrenen öğrencilerin diğer derslerinde başarılı olma ihtimalleri yükselmiştir. Bunun nedeni, kişinin kendisine olan güvenini tazelemesidir. Ayrıca, derslerle ilgili bilgi ve kavramları yabancı dille de ilişkilendirme becerisidir.’’

Yabancı dil öğrenmek, beyin fonksiyonlarını çalıştıran, hücreleri harekete geçiren bir çalışma modelidir. Çocuğunuza için İngilizce dil eğitimi yanından Alphakid ile matematik, sosyal bilgiler ve fen bilgisi derslerini İngilizce öğrenme imkanı sunuyoruz. Böylece İngilizceyi hayatının her alanına adapte eden ve İngilizce düşünebilme yeteneğinin gelişmesine katkı sağlıyoruz. 

Çocuklarınızı, Alphakid ile İngilizce' yi anadil olarak öğrenirken aynı zaman da kendine güvenen, konuşmaktan çekinmeyen, iletişimi kuvvetli,  mutlu çocuklar olarak ilerİki dönemde geçirecekleri akademik hayata hazırlamanın gururu yaşıyoruz. 

çocuklar için ingilizce kursu

ÇOCUĞUNUZUN İNGİLİZCE EĞİTİMİ İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ 

Çocuk için İngilizce eğitime getirdiğimiz yeni bakış açısı ve  uzman öğretmen kadromuz ile çocuğunuza İngilizce ana dili yanında 3 temel ana dersi de yabancı dilde öğretirken, eğitim sırasında yaşanan odak ve konsantrasyon problemlerini çözerek İngilizce' yi benimsemelerini ve sevmelerini sağlıyoruz.

Çocuğunuza uygun bulduğunuz 2 farklı program seçeneği ile dilerseniz çocuğunuz hafta içi okulu sanal sınıf ortamında dilerseniz bire bir özel ders şeklinde eğitimi sürdürebiliyor. Daha detaylı bilgi için programlar kısmını ziyaret edebilirsiniz. 

Tamamen ücretsiz olan deneme dersi imkanı ile sizleri Alphakid’in İngilizce eğitim dünyasına davet ediyoruz. Uzman kadromuz ile yaşadığınız süreci kolaylaştırmak adına hem ebeveynler için hem de çocuklar için yalnızca bir İngilizce kursu değil Alphakid ile çok daha fazlası olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çünkü çocuklar daima en iyisini hak eder. 


HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


Sıkça Sorulan Sorular 


1-Neden Alphakid?
AlphaKid, Alfa kuşağında doğmuş veya doğacak olan çocukların özelliklerine, öğrenme hızlarına ve ilham alma biçimlerine, nelere tolerans gösterip, gösterememelerine dikkat edilerek hazırlanmış ve öğrencilere sunuma hazır hale getirilmiştir. Böylece AlphaKid öğrencileri İngilizceyi organik biçimde anadili şeklinde öğrenir.

2-Alphakid hangi yaş grubu çocuklara eğitim  vermektedir?
Alphakid 4-12 yaş grubunda arasında bulunan çocuklara eğitim vermektedir.

3-Yüz yüze eğitim olanağı mevcut mu?
Hayır. Dersler sanal kampüse entegre edilmiş dijital okul ortamı şeklinde işlenmektedir. 

4-Deneme dersi ücretsiz mi?
Evet. Deneme dersimiz ücretsizdir.  

5-Çocuğum için bire bir, özel ders imkanı var mı?
Alphakid ile iki farklı program seçeneğiniz bulunmaktadır. Çocuğunuz dilerseniz çevrimiçi sanal kampüs ortamında hafta içi okulu veya bire bir özel ders şeklinde eğitim alabilir. 

*Önemli Not: Ders saatleri öğrencinin gittiği okul saatlerinden sonra olarak AlphaKid yöneticileri tarafından ayarlanır.

6-Alphakid ile eğitim dili Amerikan İngilizcesi mi ? İngiliz İngilizcesi mi?
AlphaKid “dijital çocuklar” için benzersiz, etkili ve sürekli geliştirilen Amerikan ve Türk eğitim   sistemi ortak müfredatını hazırladı.

7-Bir dönemde toplam ders süresi ne kadar?
Bir dönemde Alphakid ile çocuğunuz 40 haftaya yayılmış Amerikan ve Türk ortak K-5 ders müfredatına uygun şekilde eğitim alır.

8-Bir ders ne kadar sürmektedir?
25 dakikadır. Çocukların dikkat süreleri baz alınarak optimize edilmiştir.

9-Çocuğum İngilizce ana dersinin yanında, 4 temel dersin eğitimini de İngilizce olarak mı alacak?
Evet. Çocuğunuz için İngilizce ana dersinin yanında matematik, sosyal bilgiler ve fen bilgisi derslerini İngilizce öğrenme imkânı sunuyoruz.

10-Alphakid öğretmenleri, çocuğumun eğitimi için yeterli eğitim seviyesi ve tecrübeye sahip mi?
Çocuklara öğretme tecrübesi olan, eğlenceli öğretmenlerle öğrenci odaklı dersler yapılmaktadır. Tüm öğretmenlerimiz çocuklara öğretme tecrübesi olan, uluslararası sertifikalara sahip öğretmenlerdir.

VELİ VE KULANICI YORUMLARI

Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Merhaba, ikiz kızlarım Ada ve Mira iki yıldır Alphakid ile hem eğlenerek, hem de kültürel ve bilimsel konuları da İngilizce araştırarak doğal bir şekilde dillerini ilkokul 2. sınıf öğrencisine göre çok ciddi bir seviyede geliştirdiler. En önemlisi bunu sıkılmadan keyifle yaptılar. Başkaları ile İngilizce konuştuklarında ana dilleri gibi konuşurken onları izlemek bizim için çok büyük bir mutluluk oluyor. Tüm katkıları için Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Filiz Hanım

Doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun...

Alphakid’in farklı bir öğrenme ortamı olduğunu daha katılım formunu doldurduktan sonraki süreçte hissettik. Müthiş bir ilgi ve güleryüz ile yöneticiler sizinle ilgilenip süreci sizin için kolaylaştırıyorlar, doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun. İnternetten tanışma, deneme dersi derken oğlum Arda’yı hiç düşünmeden Alphakid’li yaptık. İyi ki de yapmışız. Şimdi o İngilizce öğrenirken ben de bazen arkasında onun öğrendiklerine kulak kabartıyor halde buluyorum kendimi. Keşke bizim zamanımızda da Alphakid’in sunduğu öğrenme ortamı olsaydı. Arda’nın aldığı eğitimi maalesef okuldan alamıyoruz.

Münevver Hanım

Alphakid ile artık hiç endişem yok.

Daha önce İngilizce eğitim desteği aldığımız kurum ile yollarımızı ayırmak durumunda kaldık, ezbere eğitimden öteye gidemiyorduk. Çocuğum ezberleyip kısa sürede unutarak eğitim hususunda sürekli en başa dönüyordu. Sonra Alphakid ile tanıştık, daha deneme dersinde bile aradaki farkı bir anne olarak hissettim. Alphakid ile çocuğumun aldığı eğitimi görebiliyorum, bu konuda artık hiç endişelerim yok. Teşekkürler.

Ayten Hanım

1 yılda Alphakid ile inanılmaz bir gelişim yakaladık...

Merhaba, iki kızım var. Zeynep 11, Nazlı 7 yaşında. Yaşları farklı olduğu için ilgi alanları ve yönelimleri de farklı Alphakid ile yollarımız kesişeli yaklaşık 1 yıl oluyor. Zeynep ve Nazlı hem eğlenerek hem de ilgi alanlarına göre ayrıldıkları noktalarda İngilizce araştırmalar yaparak her geçen gün kendilerini geliştiriyorlar. 1 yıl öncesini, şuanla karşılaştırınca ciddi bir aşama kaydettiklerini gururla seyrediyorum. Bazen kendi aralarında bile İngilizce konuşmayı tercih etmelerini, en önemlisi bunu keyifli yapmalarını Alphakid ile aldıkları eğitime borçluyuz. Emeğiniz için çok teşekkür ederiz.

Fulya Hanım

Tam umudumuzu kaybetmişken, Alphakid ile tanıştık...

Biz bir çok eğitim kurumu deneyip, tam umudumuzu kaybetmişken Alphakid ile tanıştık. Önceki yaşadığımız tecrübelerimizden de yola çıkarak başta çok çekindik ama deneme dersi sonrası oğlum Yaman'ın yüzündeki o memnuniyet bizi hemen harekete geçirdi. Ve oğlumuzu Alphakid'li yaptık. Öğrendiği her bilginin üzerine yenileri ekleyerek gösterdiği gelişim, İngilizce dil eğitimindeki başarı ile bizi gururlandırırken, Alphakid ile altyapısı sağlam, geleceği parlak bir çocuk yetiştiriyoruz. Teşekkürler Alphakid!

Yasemin Hanım