ALPHAKID 9 YAŞ İNGİLİZE KURSU

9 yaş çocuklar için ingilizce kursu

Çocuğunuza erken yaşta kazandıracağınız yeni ve önemli bir becerinin, onun gelecek yaşantısına nasıl olumlu etki edebileceğini hiç düşündünüz mü? Çocuğunuzun İngilizce dilini küçük yaşlardan itibaren öğrenerek büyümesi onu hem yaşıtlarının bir önüne geçirecek hem de kişisel gelişimine çok önemli katkı sağlayacaktır. 

9 yaş İngilizce kursu eğitimi bu yüzden son derece önem taşıyan bir konu. 9 yaş grubu İngilizce kursu eğitiminde en dikkat ettiğimiz nokta ise yaşadığımız çağın getirdiği yenilikler ışığında, bu zamana uygun bir programda eğitim sunulmasına yönelik olan çalışmalarımızdır. Çocuğunuzu çağın gereksinimlere uygun biçimde, yaşının gerektirdiği şekilde geliştirebileceği becerilerini pekiştirmeye yönelik alacağı 9 yaş İngilizce kursu eğitimi ile yalnızca İngilizce öğrenmelerini değil eleştirel, yaratıcı düşünme, iletişim, araştırma gibi becerilerinin de gelişimine katkı sağlıyoruz. Böylece Alphakid olarak 9 yaş İngilizce kursu eğitiminde çocuklarınız İngilizce' yi çağa uygun şartlar ve gereksinimleri bazında becerileri doğru biçimde geliştirerek öğreniyorlar. 

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


9 yaş çocuk için ingilizce kursu

9 YAŞ İNGİLİZCE EĞİTİMDE AYRICALIKLAR ALPHAKID' DE

9 yaş İngilizce kursu eğitiminde Alphakid olarak öncelikle İngilizce' yi ezberleme sistemi ile değil deneyimleme, özümseme yöntemleri ile öğretiyoruz. Derslerimiz çocuğunuzun temel aktif öğrenme temeli esasına dayalı olarak işlenmektedir. İngilizce öğretmeye dayalı hazırlanan 40 haftaya yayılmış Amerikan ve Türk ortak K-5 ders müfredatında hazırlanmaktadır. Sunduğumuz etkili öğrenme yöntemi ile çocuğunuz İngilizce' yi sıkılmadan, keyif alarak aynı esnada kendini geliştirerek ve her özümsediği bilgiyi üstüne ekleyerek öğrenerek kendini geliştirecek. 9 yaş İngilizce kursu eğitiminde sanal sınıf ortamında işlenen derslerimizde çocuğunuz aktif rol alarak hem sosyalleşecek hem de dil pratiği yaparak özgüven kazanacaktır. Özgüven kazanan çocuğunuz kısa süre içerisinde daha rahat İngilizce konuşabilecek duruma gelecektir.

Dünya dilleri içerisinde en üst sıralarda bulunan İngilizce, ortalama her 5 kişiden biri tarafından konuşulmaktadır. Yaşadığımız dönem dinamiklerine bakılınca eğitim hayatının olmazsa olmazları içerisinde bulunan İngilizce' nin önemi yadsınamayacak kadar büyüktür. Bu sebeple İngilizce' nin erken yaşta öğrenimini sağlamak Alphakid olarak en birincil hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

9 yaş İngilizce kursu eğitimi çocuğun entelektüel, duygusal ve sosyal zeka gelişiminde çok büyük rol oynamaktadır. Teknolojinin hayatlarımızda vazgeçilmez bir parça olduğu bu dönemde çocuğunuzun yaratıcılığını kullanarak, en güncel dil ve kelime bilgilerinin öğrenimi sağlayarak gelecek için sağlam alt yapı oluştururken aynı zamanda Alphakid ile İngilizce' yi keyifle öğrenmesine yardımcı oluyoruz.

SAĞLAM ALT YAPI, GELECEĞE SAĞLAM ADIMLAR DEMEK

9 yaş İngilizce kursu eğitiminde Alphakid ile İngilizce öğrenen çocuğunuz sınıf ortamında not alan pasif dinleyiciden, öğrenim sürecine aktif olarak katılan bir öğrenciye dönüşmektedir. Verdiğimiz eğitim ile çocuğunuzun okuma, yazma, işitme ve konuşma becerilerini ona özel ilgi alanları ve yaşına uygun planlanan eğitim yaklaşımı ile uyararak 9 yaş İngilizce kursu eğitiminde çocuğunuzun tüm öğrenme biçimlerine hitap ediyor ve öğrenilen İngilizce' yi kullanmasına yönelik kalıcı bir alt yapı oluşturuyoruz.

Alphakid 9 yaş İngilizce kursu eğitimi ile çocuğunuzun kendini güvende hissettiği yerden, ayrılmasına gerek kalmadan İngilizce eğitim almasını sağlıyoruz. Çocuklarınız çağın gereksinimlerine uygun bir şekilde kendi konfor alanlarında daha güvende ve mutlu hissederek İngilizce öğrenimi gerçekleştirirler. Siz de vakit kaybetmeden deneme dersi için form doldurarak Alphakid' in çocuğununuz için yarattığı bu ayrıcalıklı dünyada İngilizce öğrenmesini sağlayabilir ve geleceği için önemli bir yatırımda bulunabilirsiniz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


VELİ VE KULANICI YORUMLARI

Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Merhaba, ikiz kızlarım Ada ve Mira iki yıldır Alphakid ile hem eğlenerek, hem de kültürel ve bilimsel konuları da İngilizce araştırarak doğal bir şekilde dillerini ilkokul 2. sınıf öğrencisine göre çok ciddi bir seviyede geliştirdiler. En önemlisi bunu sıkılmadan keyifle yaptılar. Başkaları ile İngilizce konuştuklarında ana dilleri gibi konuşurken onları izlemek bizim için çok büyük bir mutluluk oluyor. Tüm katkıları için Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Filiz Hanım

Doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun...

Alphakid’in farklı bir öğrenme ortamı olduğunu daha katılım formunu doldurduktan sonraki süreçte hissettik. Müthiş bir ilgi ve güleryüz ile yöneticiler sizinle ilgilenip süreci sizin için kolaylaştırıyorlar, doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun. İnternetten tanışma, deneme dersi derken oğlum Arda’yı hiç düşünmeden Alphakid’li yaptık. İyi ki de yapmışız. Şimdi o İngilizce öğrenirken ben de bazen arkasında onun öğrendiklerine kulak kabartıyor halde buluyorum kendimi. Keşke bizim zamanımızda da Alphakid’in sunduğu öğrenme ortamı olsaydı. Arda’nın aldığı eğitimi maalesef okuldan alamıyoruz.

Münevver Hanım

Alphakid ile artık hiç endişem yok.

Daha önce İngilizce eğitim desteği aldığımız kurum ile yollarımızı ayırmak durumunda kaldık, ezbere eğitimden öteye gidemiyorduk. Çocuğum ezberleyip kısa sürede unutarak eğitim hususunda sürekli en başa dönüyordu. Sonra Alphakid ile tanıştık, daha deneme dersinde bile aradaki farkı bir anne olarak hissettim. Alphakid ile çocuğumun aldığı eğitimi görebiliyorum, bu konuda artık hiç endişelerim yok. Teşekkürler.

Ayten Hanım

1 yılda Alphakid ile inanılmaz bir gelişim yakaladık...

Merhaba, iki kızım var. Zeynep 11, Nazlı 7 yaşında. Yaşları farklı olduğu için ilgi alanları ve yönelimleri de farklı Alphakid ile yollarımız kesişeli yaklaşık 1 yıl oluyor. Zeynep ve Nazlı hem eğlenerek hem de ilgi alanlarına göre ayrıldıkları noktalarda İngilizce araştırmalar yaparak her geçen gün kendilerini geliştiriyorlar. 1 yıl öncesini, şuanla karşılaştırınca ciddi bir aşama kaydettiklerini gururla seyrediyorum. Bazen kendi aralarında bile İngilizce konuşmayı tercih etmelerini, en önemlisi bunu keyifli yapmalarını Alphakid ile aldıkları eğitime borçluyuz. Emeğiniz için çok teşekkür ederiz.

Fulya Hanım

Tam umudumuzu kaybetmişken, Alphakid ile tanıştık...

Biz bir çok eğitim kurumu deneyip, tam umudumuzu kaybetmişken Alphakid ile tanıştık. Önceki yaşadığımız tecrübelerimizden de yola çıkarak başta çok çekindik ama deneme dersi sonrası oğlum Yaman'ın yüzündeki o memnuniyet bizi hemen harekete geçirdi. Ve oğlumuzu Alphakid'li yaptık. Öğrendiği her bilginin üzerine yenileri ekleyerek gösterdiği gelişim, İngilizce dil eğitimindeki başarı ile bizi gururlandırırken, Alphakid ile altyapısı sağlam, geleceği parlak bir çocuk yetiştiriyoruz. Teşekkürler Alphakid!

Yasemin Hanım