8 YAŞ İNGİLİZCE KURSU ARAYIŞINIZDA ALPHAKID YANINIZDA

8 yaş çocuklar için ingilizce kursu

Çocuklar için İngilizce kursu eğitiminde çocuklar İngilizce’ ye karşı yüksek motivasyonda ve öğrenmeye hevesli tutulmalıdır. Çocuklar için İngilizce kurs dönemi dinamik bir süreçtir. Gerekli materyaller ile desteklenmez ise bir zaman sonra çocuklar için İngilizce öğrenmek ilgisini kaybettiğinden dolayı istenmeyen, keyif almadığı ve öğrenmeye kendini kapatarak verimsiz geçen bir döneme dönüşmesi demektir. 

Veli olarak bu verimsiz sürecin oluşması kaygınızı anlıyoruz ve her ihtimale karşı hazırlıklı düşünce yapımız ile Alphakid olarak her zaman öğrenmeye açık, İngilizce eğitim kavramını benimseyen, öğrenmeyi severek ve isteyerek hevesle gerçekleştiren öğrenciler yetiştiriyoruz. Çocuklar için İngilizce kursu eğitiminde, çocuğunuzun başka görev ve sorumlulukları olduğunu unutmuyoruz. Bu bağlamda hem çocuğunuz ve veli olarak sizi İngilizce' de tutarak hem de çocuğunuza ve sizi yük olmayacak ek çalışmalar planlayarak çocuk için İngilizce eğitimini bir görev ve sorumluluk olarak değil hayatın bir parçası olarak yaşam düzeninin içine entegre ederek çocuğunuzun günlük hayatta da İngilizce konuşmasını ve düşünmesini destekliyoruz. 


HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


8 yaş çocuk için ingilizce kursu

8 YAŞ ÇOCUKLARDA İNGİLİZCE’Yİ KAVRAMA NOKTASI

8 yaş çocuklarda somut işlemler evresidir. Çocuklar, neden-sonuç ve zaman - mekan ilişkilerini bu yaşta kavrar. Okuma-yazma yetisini pekiştirerek dört işlemi öğrenir ve sorumluluk bilincini edinir.  8 yaş, çocuklar için İngilizce kursu eğitimine başlamak adına uygun dönemlerden biridir. Çocuğun yaşı ve öğrenme yetisine uygun eğitim anlayışı, dinleme ve anlama yeteneği ile doğru orantıda aktif şekilde basit İngilizce içerikler izleyebilir, okuyabilir ve anlayabilir. Alphakid 8 yaş İngilizce kursunda aldığı eğitim ile ‘teşekkür ederim’, ‘özür dilerim’ gibi temel ve günlük kullanılan kelime öbeklerini kolayca hayatına dahil edebilir ve kullanabilir. 8 yaşından itibaren ergenlik dönemi öncesi dediğimiz döneme giren çocuk için bu dönemde sosyalleşmenin önemi artmaktadır. Dil becerisi bu dönemde hızla gelişmektedir. Çocuk kendine bu dönemde özel ilgi alanları oluşturmaktadır.

Kendine yarattığı büyük Dünya’sında İngilizce öğrenirken Alpha Kid ile ilgi alanlarına göre İngilizce kaynaklara yönelmesini, İngilizce düşünmesini ve anlamasını destekleyerek okul ile paralel olarak aldığı eğitim ile çocuğunuzun kolayca iki dilde de aynı yetenek ve bilgiye sahip olarak büyümesini ve gelişmesini destekliyoruz. 

BİRLİKTE MUTLU ÇOCUKLAR YETİŞTİRELİM

Unutmayın, İngilizce Dünya’nın ortak dilidir ve günümüzde birçok kaynak İngilizce olarak bulunmaktadır. Çocuğunuz Alphakid’ de aldığı İngilizce eğitim sayesinde Dünya üzerinde bulunan her kaynağı kendi ana dilinde okuyarak doğru bilgiye ulaşabilir ve ilgi alanlarına göre yönelimde bulunurken aynı zaman İngilizce dilinde okuduğunu anlayan, anladığını İngilizce düşünebilen ve bu öğrenme sonucu kendine güvenen, mutlu bir çocuk olarak yetişmiş olur. 

8 yaş İngilizce kursu eğitiminde Alphakid olarak özel sanal sınıf ortamında çocuğunuz aldığı eğitimi hem okul hayatına hem de sosyal hayatına kolayca dahil edebilecektir. İngilizce öğrenmek, öğretmenin dersi anlatmasını ve öğrencinin yalnızca tekrar yaparak sürekli aynı şekilde çalışması ve düşünmesinden ibaret değildir. İngilizce eğitimi doğru bir biçimde öğrenmek ve kalıcı olarak hayatın içine adapte etmek tek hedefimiz. Çocuk için İngilizce kursu olarak temel ana dersler ve eğitim çerçevesinde kabul görmüş ve gerçek hayatta somut karşılıkları olacak şekilde hedef belirleyici ve planlı olan eğitim şeklimiz ile belli becerileri kapsayarak kendini İngilizce olarak da doğru konuşarak ifade edebilen çocuklar yetiştiriyoruz çünkü biliyoruz ki konuşmanın bir sınırı yoktur.


HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


Uzman öğretmen kadromuzu ve 40 haftaya yayılmış Amerikan - Türk ortak K-5 ders müfredatı ile her daim yeni çalışma ve kavrama durumları üretiyor 8 yaş çocuklar için İngilizce kursu eğitiminde çocuğunuzla birlikte onunla konuşuyor, okuyor ve öğreniyoruz.

Hayatta çocuklardan öğrenecek çok şey var. Çocuğunuz İngilizce' ye Alphakid ile her zaman hazır.


VELİ VE KULANICI YORUMLARI

Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Merhaba, ikiz kızlarım Ada ve Mira iki yıldır Alphakid ile hem eğlenerek, hem de kültürel ve bilimsel konuları da İngilizce araştırarak doğal bir şekilde dillerini ilkokul 2. sınıf öğrencisine göre çok ciddi bir seviyede geliştirdiler. En önemlisi bunu sıkılmadan keyifle yaptılar. Başkaları ile İngilizce konuştuklarında ana dilleri gibi konuşurken onları izlemek bizim için çok büyük bir mutluluk oluyor. Tüm katkıları için Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Filiz Hanım

Doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun...

Alphakid’in farklı bir öğrenme ortamı olduğunu daha katılım formunu doldurduktan sonraki süreçte hissettik. Müthiş bir ilgi ve güleryüz ile yöneticiler sizinle ilgilenip süreci sizin için kolaylaştırıyorlar, doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun. İnternetten tanışma, deneme dersi derken oğlum Arda’yı hiç düşünmeden Alphakid’li yaptık. İyi ki de yapmışız. Şimdi o İngilizce öğrenirken ben de bazen arkasında onun öğrendiklerine kulak kabartıyor halde buluyorum kendimi. Keşke bizim zamanımızda da Alphakid’in sunduğu öğrenme ortamı olsaydı. Arda’nın aldığı eğitimi maalesef okuldan alamıyoruz.

Münevver Hanım

Alphakid ile artık hiç endişem yok.

Daha önce İngilizce eğitim desteği aldığımız kurum ile yollarımızı ayırmak durumunda kaldık, ezbere eğitimden öteye gidemiyorduk. Çocuğum ezberleyip kısa sürede unutarak eğitim hususunda sürekli en başa dönüyordu. Sonra Alphakid ile tanıştık, daha deneme dersinde bile aradaki farkı bir anne olarak hissettim. Alphakid ile çocuğumun aldığı eğitimi görebiliyorum, bu konuda artık hiç endişelerim yok. Teşekkürler.

Ayten Hanım

1 yılda Alphakid ile inanılmaz bir gelişim yakaladık...

Merhaba, iki kızım var. Zeynep 11, Nazlı 7 yaşında. Yaşları farklı olduğu için ilgi alanları ve yönelimleri de farklı Alphakid ile yollarımız kesişeli yaklaşık 1 yıl oluyor. Zeynep ve Nazlı hem eğlenerek hem de ilgi alanlarına göre ayrıldıkları noktalarda İngilizce araştırmalar yaparak her geçen gün kendilerini geliştiriyorlar. 1 yıl öncesini, şuanla karşılaştırınca ciddi bir aşama kaydettiklerini gururla seyrediyorum. Bazen kendi aralarında bile İngilizce konuşmayı tercih etmelerini, en önemlisi bunu keyifli yapmalarını Alphakid ile aldıkları eğitime borçluyuz. Emeğiniz için çok teşekkür ederiz.

Fulya Hanım

Tam umudumuzu kaybetmişken, Alphakid ile tanıştık...

Biz bir çok eğitim kurumu deneyip, tam umudumuzu kaybetmişken Alphakid ile tanıştık. Önceki yaşadığımız tecrübelerimizden de yola çıkarak başta çok çekindik ama deneme dersi sonrası oğlum Yaman'ın yüzündeki o memnuniyet bizi hemen harekete geçirdi. Ve oğlumuzu Alphakid'li yaptık. Öğrendiği her bilginin üzerine yenileri ekleyerek gösterdiği gelişim, İngilizce dil eğitimindeki başarı ile bizi gururlandırırken, Alphakid ile altyapısı sağlam, geleceği parlak bir çocuk yetiştiriyoruz. Teşekkürler Alphakid!

Yasemin Hanım