7 YAŞ İNGİLİZCE KURSU İLE ÇOCUĞUNUZU AYRICALIKLI KILIN

7 yaş çocuklar için ingilizce kursu

Çocuklar için İngilizce kursu eğitimi yüksek motivasyon ve maksimum verimlilik ile ilerlediğinde tam olarak hedeflenen bir verimliliği ulaşabilmektedir. İngilizce ile ilk tanıştığınız dönemde yaşadığınız öğrenme zorluklarını hatırlıyor musunuz? Cevabınız evet ise, aynı şeyleri çocuğunuzun da yaşamasından endişe duyuyor olabilirsiniz. Durum böyleyse, dil öğrenmenin çocuklar için yetişkinlere göre çok daha farklı bir deneyim yaşadıklarını belirtmek isteriz.

Çocuklar ana dillerini öğrenirken özellikle konuşmaya başlamadan önceki dönem yaklaşık 2 yıl boyunca sadece dinlerler. Konuşmaya başlama evresi sonrası ise açık ve net bir şekilde iletişim kurabilmeleri için birkaç yıl daha gerekir. Konuya bu açıdan baktığımızda bir çocuğun ana dilinde ustalaşması bile bu kadar uzun sürüyorsa bir başka dili öğrenme aşamasında kafası karışmaz mı?

Hayır karışmaz çünkü çocukların yaşları, düşünce biçimleri ve öğrenme merakları sayesinde yeni gelişen durumlara karşı ölçülemez bir hevesleri vardır. Çocuklar beyindeki bulunan derin motor bölümünü kullanırlar. Bu bölüm yeni bir dili öğrenme ve kavrama noktasında büyük yardım sağlar. Bu fonksiyon genelde 11 yaşına gelene kadar zamanla yavaşlayarak ilerler.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


HATA FARKINDALIĞININ OLUŞMAMASI İÇİN ALPHAKID’ DESİNİZ

7 yaş İngilizce kursu eğitiminde okul çağındaki çocuk yeni edindiği bilgiler ışığında, okulla beraber yürüttüğü 7 yaş İngilizce kursu eğitimi ile dil becerilerinin gelişimi doğru yönde etkilenerek gelecek eğitim ve iş hayatı için uygun duruma gelir. Böylece çocuk belli bir yetişkinlik noktasında ana dilinin yanında yabancı dil olarak betimleyeceği beceriye yabancı kalmaz. Yabancı sadece ana dilinden farklı bir ayrıştırma sözcüğü olarak hayatının içinde yerine alır. 

7 yaş çocuk için ingilizce kursu

7 yaş İngilizce kursu eğitimimizde henüz okul eğitimi ile yeni tanışmış sayılan çocuğunuzun bilgiyi kavrama noktaları çok değişken bir dönemdedir. Bu dönem çocuğunuz için somut işlevsel dönem evresi olarak adlandırılır. Çocuğunuz her konuda hakkında neden-sonuç ve mekan – zaman ilişkisi kurmaya çalışmaktadır. Saatleri, dört işlemi öğrenir, okuma ve yazma konusunda ustalaşmaya başlar. Aynı zaman kendi dünyasın içerisinde de çevresel faktörler kapsamında sorumluluk bilinci edinmektedir.

7 yaş İngilizce kursu eğitimi, 7 yaşındaki çocuğunuz için öğrenme ve gelişime açık olduğu bu dönemde İngilizce öğrenmesi için uygun bir dönemdir. Alphakid ile alacağı eğitim sayesinde yaşının getirdiği dilsel beceriler kapsamında basit İngilizce içerikleri kolayca okuyarak ve izleyerek anlayabilir. Öğrendiklerini hayatının bir parçası haline getirmek adına ev içi rutin işlerde ve sorumluluklarla ilgili komutları İngilizce olarak duyduğu an da algılayarak, uygulayabilir duruma gelecektir. Sosyalleşme güdüsünün gelişimi adına Alphakid ile sanal sınıflarda aldığı eğitim dönemi boyunca edindiği arkadaşlarla kurduğu iletişim boyutunda basit cümle kalıplarını kolayca kavrayarak, tekrar edecek ve günlük hayatına da entegre ederek İngilizce' yi basit ama etkili bir biçimde kullanmayı öğrenerek, kendini geliştirecek.


DAİMA BİR ADIM ÖNDE

7 yaş İngilizce kursu eğitimimizde öncelikle çocuğunuzun ilgi alanlarını önemsiyor, yaşına uygun öğrenme becerileri kapsamında alanında uzman öğretmen kadromuz ile çocuğunuzun okuma, yazma ve dinleme gelişimini destekliyoruz. Çevrimiçi sanal sınıf ortamında ve ya bire bir özel ders imkanı sunarak çocuğunuz için doğru eğitim yönetimini belirliyor aldığı eğitim ile yaşıtları içerisinde bir kaç öne geçmesi imkanını sağlıyoruz. İngilizce öğrenim sürecini çocuğunuz için eğlenceli, merak içeren ama aynı zamanda sosyal becerilerini de en üst düzeyde kurarak basit ama etkili bir biçimde İngilizce öğrenme imkanı sunuyoruz. 7 yaş İngilizce kursu eğitiminde sistemli ve belirli bir hedef kapsamında yürüttüğümüz özel eğitim programlarımız ile çocuğunuzun dil becerisini arttırırken, İngilizce okuma, yazma ve konuşma yeteneğinin hayatı boyunca sürdürülebilir bir noktada olması adına eğitim veriyoruz. 

7 yaş İngilizce kursu eğitiminde siz ebeveynlere için güven veriyor, çocuğunuz için ise eğlenerek öğrenmesi ve öğrendiklerini hayatına ekleyerek İngilizce' yi pozitif kazanım olarak hayatlarına sokarak ana dillerinin yanına ekleyebilecekleri İngilizce dili öğrenimini kazandırıyoruz.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

VELİ VE KULANICI YORUMLARI

Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Merhaba, ikiz kızlarım Ada ve Mira iki yıldır Alphakid ile hem eğlenerek, hem de kültürel ve bilimsel konuları da İngilizce araştırarak doğal bir şekilde dillerini ilkokul 2. sınıf öğrencisine göre çok ciddi bir seviyede geliştirdiler. En önemlisi bunu sıkılmadan keyifle yaptılar. Başkaları ile İngilizce konuştuklarında ana dilleri gibi konuşurken onları izlemek bizim için çok büyük bir mutluluk oluyor. Tüm katkıları için Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Filiz Hanım

Doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun...

Alphakid’in farklı bir öğrenme ortamı olduğunu daha katılım formunu doldurduktan sonraki süreçte hissettik. Müthiş bir ilgi ve güleryüz ile yöneticiler sizinle ilgilenip süreci sizin için kolaylaştırıyorlar, doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun. İnternetten tanışma, deneme dersi derken oğlum Arda’yı hiç düşünmeden Alphakid’li yaptık. İyi ki de yapmışız. Şimdi o İngilizce öğrenirken ben de bazen arkasında onun öğrendiklerine kulak kabartıyor halde buluyorum kendimi. Keşke bizim zamanımızda da Alphakid’in sunduğu öğrenme ortamı olsaydı. Arda’nın aldığı eğitimi maalesef okuldan alamıyoruz.

Münevver Hanım

Alphakid ile artık hiç endişem yok.

Daha önce İngilizce eğitim desteği aldığımız kurum ile yollarımızı ayırmak durumunda kaldık, ezbere eğitimden öteye gidemiyorduk. Çocuğum ezberleyip kısa sürede unutarak eğitim hususunda sürekli en başa dönüyordu. Sonra Alphakid ile tanıştık, daha deneme dersinde bile aradaki farkı bir anne olarak hissettim. Alphakid ile çocuğumun aldığı eğitimi görebiliyorum, bu konuda artık hiç endişelerim yok. Teşekkürler.

Ayten Hanım

1 yılda Alphakid ile inanılmaz bir gelişim yakaladık...

Merhaba, iki kızım var. Zeynep 11, Nazlı 7 yaşında. Yaşları farklı olduğu için ilgi alanları ve yönelimleri de farklı Alphakid ile yollarımız kesişeli yaklaşık 1 yıl oluyor. Zeynep ve Nazlı hem eğlenerek hem de ilgi alanlarına göre ayrıldıkları noktalarda İngilizce araştırmalar yaparak her geçen gün kendilerini geliştiriyorlar. 1 yıl öncesini, şuanla karşılaştırınca ciddi bir aşama kaydettiklerini gururla seyrediyorum. Bazen kendi aralarında bile İngilizce konuşmayı tercih etmelerini, en önemlisi bunu keyifli yapmalarını Alphakid ile aldıkları eğitime borçluyuz. Emeğiniz için çok teşekkür ederiz.

Fulya Hanım

Tam umudumuzu kaybetmişken, Alphakid ile tanıştık...

Biz bir çok eğitim kurumu deneyip, tam umudumuzu kaybetmişken Alphakid ile tanıştık. Önceki yaşadığımız tecrübelerimizden de yola çıkarak başta çok çekindik ama deneme dersi sonrası oğlum Yaman'ın yüzündeki o memnuniyet bizi hemen harekete geçirdi. Ve oğlumuzu Alphakid'li yaptık. Öğrendiği her bilginin üzerine yenileri ekleyerek gösterdiği gelişim, İngilizce dil eğitimindeki başarı ile bizi gururlandırırken, Alphakid ile altyapısı sağlam, geleceği parlak bir çocuk yetiştiriyoruz. Teşekkürler Alphakid!

Yasemin Hanım