6 YAŞ İNGİLİZCE KURSU EĞİTİMİ İLE ÇOCUKLARINIZ İÇİN YENİ BAŞLANGIÇLAR

6 yaş çocuklar için ingilizce kursu

6 yaş İngilizce kursu eğitiminde yaşa özel uyguladığımız eğitim düzenlemesi ile çocuğunuza okulla tanıştığı bu dönemde destekleyici bir şekilde yaklaşarak eğitim hayatının basamaklarını Alphakid ile tırmanması ve başarı merdivenin ilk basamağına güçlü ve sağlam bir adım atmasını hedefliyoruz. Fakat unutmamalısınız ki bu dönemde en büyük iş siz ebeveynlere düşüyor. Çocuğunuzu en iyi gözlemleyecek ve takip ederek içinde bulunduğu değişimi analiz edecek kişiler sizlersiniz. Alphakid desteğini arkasına alarak eğitimine devam eden çocuğunuzun gelişimine yine en büyük katkıyı anne-baba olarak sizler sağlayacaksınız. Çocuğunuza hissettirdiğiniz destekleyici duruş ne kadar sağlam ise İngilizce dil eğitimine olan hakimiyeti o kadar sağlam olacaktır.

İlkokul öğrencileri için İngilizce öğrenme tekniklerinin uygulanışı başlı başına uzmanlık isteyen bir durum olsa da en önemli nokta çocuğunuzun İngilizce' ye doğru eğitim sistemi uygulaması çerçevesinde maruz kalması ilkesine dayanır. 6 yaş İngilizce kursu eğitiminde öğrenme tekniklerinin tek bir odak noktası vardır. Kelime bilgisini arttırmaya ve cümle yapısını geliştirmeye dayalı biçimde dili tanımasına yardımcı olmayı hedefleyerek yapılan çalışmalardır. Bu hedefleri doğru kaynak olan Alphakid' den alarak çocuğunuzun doğru eğitimi almasını sağlayabilirsiniz. 

6 yaş İngilizce kursu eğitiminde çocuğunuz ilkokul çağında olduğundan dolayı İngilizce öğrenme eğilimini doğru biçimde gerçekleştirmek en önemli durumlardan birisidir. Örneğin: şarkılar çocukların çok hoşuna gider, şarkılarla İngilizce öğrenimi çocuğun ilgisini ve merakını olumlu yönde etkileyecek ve çocuğun ilgisini çekerek gelişmeye açık hale getirecektir. 6 yaş İngilizce kursu eğitimi için bu tarz teknikler çocuğun merak ve ilgi duyusunu uyandırmak adına etkili bir yöntem olacaktır.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


6 yaş çocuk için ingilizce kursu

EN ÖNEMLİ NOKTA; ÇOCUĞUNUZA DESTEK OLMAK!

6 yaşında eğitim hayatına yeni başlayan çocuğunuz için bu dönem ergenlik öncesi dönem olarak adlandırılır. Bu dönemde çocuğunuz sosyalleşme adına büyük adımlar atar çünkü bu olgu onun için büyük anlam kazanmaya başlar. Dil becerileri hızla gelişir. Özel ilgi alanları oluşur. Bu ilgi alanlarını tespit ederek yönelimlerinde onlara destek olmanız en önemli durumlardan biridir. Çocuğunuzun okulda aldığı eğitimi Alphakid 6 yaş İngilizce kursu eğitimi ile evde de desteklemelisiniz. Bu noktada tekrar ve öğrenilen bilgilerin doğru şekilde hayatlarının içinde aktif olarak kullanılması fikrine varmaları çocuğun dil becerilerinde göstereceği başarı ile doğru orantılıdır. İngilizce' ye dair ilgi alanları kapsamında basit ama etkili olarak vereceğimiz sorumluluklar ile hem öğrenecek hem de eğlenecek biçimde çalışmalar yaparak konuları günlük hayatına entegre etmede hiç zorluk çekmeyecektir.

Alphakid olarak çocuğunuzla kuracağımız iletişim bağı sayesinden çocuğunuz sanal sınıf ortamında, kendini rahat hissedecek ve habitatından kopmadan çeşitli diyalog dinleme ve kurma etkinlikleri gerçekleştirebilecek. İzlenebilir, dinlenebilir ve taklit edilebilir çalışmalar yaparak İngilizce' yi pekiştirme imkanı bulacak. Aynı zamanda edindiği arkadaş çevresi ile sosyalleşme ihtiyacını karşılarken yabancı dili aktif kullanan arkadaş çevresi ile öğrenmeye daha teşvik ve meraklı bir biçimde eğitimine devam edebilecektir.

ALPHAKID İLE ÖĞRENME HEVESİNİ İKİYE KATLIYORUZ

Küçük çocukların beyni adeta bir sünger gibidir. Sürekli ve düzenli olarak etrafında gelişen bilgileri emer, içlerine çeker ve özümserler. Bu edindikleri bilgiler daha sonra dışarı çıkar üstelik beklenmedik zamanlarda. Çocuklar yeterince büyüdükleri zaman, duydukları kelimelere anlam yükleyip onları kullanabilecek hale gelirler. Çocuklar, beyinlerinin derin motor bölümlerini kullanırlar ve bu bölüm onların ikinci hatta üçüncü bir dili bile bilinçsiz olarak kavrayarak özümsemesine sebep olabilir. Bu sebeple Alphakid 6 yaş İngilizce kursu eğitimi kapsamında çocuğunuzun ikinci dili kavrama becerisini geliştirmesine katkı sağlarken aynı zamanda ikinci bir dil olan İngilizce' yi ana dili formatında öğrenmesini sağlıyoruz.


VELİ VE KULANICI YORUMLARI

Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Merhaba, ikiz kızlarım Ada ve Mira iki yıldır Alphakid ile hem eğlenerek, hem de kültürel ve bilimsel konuları da İngilizce araştırarak doğal bir şekilde dillerini ilkokul 2. sınıf öğrencisine göre çok ciddi bir seviyede geliştirdiler. En önemlisi bunu sıkılmadan keyifle yaptılar. Başkaları ile İngilizce konuştuklarında ana dilleri gibi konuşurken onları izlemek bizim için çok büyük bir mutluluk oluyor. Tüm katkıları için Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Filiz Hanım

Doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun...

Alphakid’in farklı bir öğrenme ortamı olduğunu daha katılım formunu doldurduktan sonraki süreçte hissettik. Müthiş bir ilgi ve güleryüz ile yöneticiler sizinle ilgilenip süreci sizin için kolaylaştırıyorlar, doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun. İnternetten tanışma, deneme dersi derken oğlum Arda’yı hiç düşünmeden Alphakid’li yaptık. İyi ki de yapmışız. Şimdi o İngilizce öğrenirken ben de bazen arkasında onun öğrendiklerine kulak kabartıyor halde buluyorum kendimi. Keşke bizim zamanımızda da Alphakid’in sunduğu öğrenme ortamı olsaydı. Arda’nın aldığı eğitimi maalesef okuldan alamıyoruz.

Münevver Hanım

Alphakid ile artık hiç endişem yok.

Daha önce İngilizce eğitim desteği aldığımız kurum ile yollarımızı ayırmak durumunda kaldık, ezbere eğitimden öteye gidemiyorduk. Çocuğum ezberleyip kısa sürede unutarak eğitim hususunda sürekli en başa dönüyordu. Sonra Alphakid ile tanıştık, daha deneme dersinde bile aradaki farkı bir anne olarak hissettim. Alphakid ile çocuğumun aldığı eğitimi görebiliyorum, bu konuda artık hiç endişelerim yok. Teşekkürler.

Ayten Hanım

1 yılda Alphakid ile inanılmaz bir gelişim yakaladık...

Merhaba, iki kızım var. Zeynep 11, Nazlı 7 yaşında. Yaşları farklı olduğu için ilgi alanları ve yönelimleri de farklı Alphakid ile yollarımız kesişeli yaklaşık 1 yıl oluyor. Zeynep ve Nazlı hem eğlenerek hem de ilgi alanlarına göre ayrıldıkları noktalarda İngilizce araştırmalar yaparak her geçen gün kendilerini geliştiriyorlar. 1 yıl öncesini, şuanla karşılaştırınca ciddi bir aşama kaydettiklerini gururla seyrediyorum. Bazen kendi aralarında bile İngilizce konuşmayı tercih etmelerini, en önemlisi bunu keyifli yapmalarını Alphakid ile aldıkları eğitime borçluyuz. Emeğiniz için çok teşekkür ederiz.

Fulya Hanım

Tam umudumuzu kaybetmişken, Alphakid ile tanıştık...

Biz bir çok eğitim kurumu deneyip, tam umudumuzu kaybetmişken Alphakid ile tanıştık. Önceki yaşadığımız tecrübelerimizden de yola çıkarak başta çok çekindik ama deneme dersi sonrası oğlum Yaman'ın yüzündeki o memnuniyet bizi hemen harekete geçirdi. Ve oğlumuzu Alphakid'li yaptık. Öğrendiği her bilginin üzerine yenileri ekleyerek gösterdiği gelişim, İngilizce dil eğitimindeki başarı ile bizi gururlandırırken, Alphakid ile altyapısı sağlam, geleceği parlak bir çocuk yetiştiriyoruz. Teşekkürler Alphakid!

Yasemin Hanım