5 YAŞ GRUBU İÇİN İNGİLİZCE KURSU

Alphakid 5 Yaş Çocuklar İçin İngilizce Kursu

5 Yaş için İngilizce kursu eğitiminde Alphakid erken dönem İngilizce dersleri ile çocuğunuzun yaşına ve gelişimine uygun özel bir format izler. Çocuklar ilk yabancı dil eğitimini evden de gerçekleştirebilir. 5 yaş için İngilizce kursu eğitiminde hedefimiz, etkili dil öğrenmek değildir. Çocuğun yaşı ve seviyesine uygun biçimde dersi sevebileceği bir şarkı gibi benimseyebileceği ya da bir oyun gibi görmesini sağlayarak öğretmektir. Okul öncesi yaş grubunda İngilizce eğitim okuldaki çocuklarda olduğu gibi bilgi, doğru telaffuz ve notlarla motivasyon sağlamak gibi durumların dışında gelişmektedir. 5 yaş grubu İngilizce kursu eğitiminde öğrenmek için daha farklı ilgi gerekmektedir. Bu dönem profesyonel öğretmenlerimiz eşliğinde oynanan, heyecan verici ve ilgi çekici bir oyun olabilir. Yetişkin ve okul düzeyi çocuklara göre 5 yaş grubu kolay kavrama, taklit ve etkili tekrarlama yeteneği ile öğrenme noktasında yüksek bir başarı gösterecektir. Alphakid olarak 5 yaş için İngilizce kursu eğitimimizde sadece iyi derecede İngilizce dil öğrenimine değil çocuğun genel gelişimi ve eğitim hayatına atacağı ilk adımlarının temelini sağlamlaştırmak için yaşına uygun eğitimi veriyor ve başarıyı kaçınılmaz kılıyoruz.

Okul çağı öğrencileri İngilizce eğitimde okul destekli hareket ederek bilgiyi önce kendi ana dilleri olan Türkçe biçimi ile düşünür, analiz eder ve İngilizce' ye çevirerek betimler. Fakat okul öncesi 5 yaş için İngilizce kursu eğitimimizde çocuğunuz küçük yaşta doğru eğitime maruz kalacağı için düşüncelerini kolayca ve doğrudan İngilizce olarak düşünebilir. Yeni konulara olan bakış açısı korkusuzca, hata yapmaya odaklanmadan ve kurallar dışına çıkarak özgürce hareket ederek kavrayabilir. Kendi iç dünyasında kurduğu bu düzen ile kolayca kavrama ve hızlı öğrenme gerçekleştirir. Bu da öğrendikleri her yeni bilgiye daha geniş bir perspektiften ve birçok farklı açıdan bakmasını sağlar.

ÇOCUĞUNUZUN İNGİLİZCE EĞİTİMİ İÇİN SÜRECİ ERTELEMEYİN!

5 yaş için İngilizce kursu eğitiminde sanal ortamda geliştirilen dersler çocuğun psikolojisi, gelişimi ve eğitsel unsurları nasıl karşılayabileceğine karşı uygun olarak hazırlanır. 5 yaş grubu İngilizce kursu eğitiminde hedefimiz dili tek başına öğretmek değil, dili kullanarak, konuşarak öğretmektir. Çocuğunuza İngilizce öğretirken bunu yaşı gereği eğlenceli bir oyun haline getirerek etkili yöntemlerle kalıcı bilgiyi aşılamak üzerine yapılan doğru planlama ile çocuğunuzun başarılı olması hedeflenmektedir. Ulaşacağı hedef her zaman önceden bellidir. Küçük öğrencilerimiz emin adımlarla gelecekte adım atacakları akademik hayatlarına eğlenerek öğrenme kavramı ile hazırlanırlar. Böylece öğrenme azmi ve çalışma güdüsünü kazanmış olurlar.

5 yaş grubu İngilizce kursu eğitimi ile çocuğunuzun İngilizce öğrenmesini istiyorsanız, süreci ertelemeyin ama unutmayın da mutlaka çocuğunuz kendi gelişim haritası ve istekleri doğrultusunda doğru zaman da kendi isteği ve merakı ile çıktığı İngilizce öğrenme yolunda daha başarılı olacaktır.


HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


5 yaş çocuk için ingilizce kursuGERÇEKTEN DOĞRU ZAMAN MI?

Evet kesinlikle doğru zaman.

Ebeveyn olarak erken yaşta atılacağı eğitim hayatında çocuğunuzun öğrenmekten yorulabileceğini, aklının karışabileceğini ya da İngilizce' nin ona çok zor gelebileceğini düşünebilirsiniz. Çocuklar dil öğrenme konusunda muhteşemdir. Alphakid, doğru İngilizce eğitimi vermeye odaklı uzman öğretmenlerimiz ile çocuğunuzun İngilizce öğrenmesi eğlenceli ve rahatlatıcı bir deneyim olacaktır.

5 yaş için İngilizce kursu eğitiminde çocuğunuz yaşı gereği kendisine verilen görevleri anlayarak yerine getirebilmektedir. Sosyalleşme ve arkadaş edinme ihtiyacını yüksek oranda farkına vararak ihtiyacı haline getirdiği bu dönemde öğrenmeye dayalı soru sorma sorgulama ihtiyacı da artar. Kalem tutma, çizme, yazmaya çalışma gibi el becerisinin gelişimi artarak devam edecektir. Okul olgunluğu için zeka olarak kıymetli bir dönemdedir. Ve bu dönemde aldığı İngilizce dil eğitimini kolayca hayatının içine ekleyerek aktif bir biçimde kullanabilmektedir. İlgi alanı ve merakına dayalı olarak bu dönemde aldığı İngilizce eğitim ile kolayca İngilizce soru-cevap pratiklerinde başarılı olur.

Alphakid ile Dünya dil eğitimi düzenine uygun dinlemeye, anlamaya ve konuşmaya uygun müfredat sistemi ile öğrenme ve öğrendiğini uygulamaya dayalı konuşma sistemi otomatik olarak gerçekleşir. Çocuğunuz Alphakid İngilizce kursu ile ezbere değil öğrenmeye, anlamaya ve konuşmaya yönelik bir İngilizce eğitimi ile okul hayatı boyunca başarılı olacaktır.

VELİ VE KULANICI YORUMLARI

Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Merhaba, ikiz kızlarım Ada ve Mira iki yıldır Alphakid ile hem eğlenerek, hem de kültürel ve bilimsel konuları da İngilizce araştırarak doğal bir şekilde dillerini ilkokul 2. sınıf öğrencisine göre çok ciddi bir seviyede geliştirdiler. En önemlisi bunu sıkılmadan keyifle yaptılar. Başkaları ile İngilizce konuştuklarında ana dilleri gibi konuşurken onları izlemek bizim için çok büyük bir mutluluk oluyor. Tüm katkıları için Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Filiz Hanım

Doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun...

Alphakid’in farklı bir öğrenme ortamı olduğunu daha katılım formunu doldurduktan sonraki süreçte hissettik. Müthiş bir ilgi ve güleryüz ile yöneticiler sizinle ilgilenip süreci sizin için kolaylaştırıyorlar, doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun. İnternetten tanışma, deneme dersi derken oğlum Arda’yı hiç düşünmeden Alphakid’li yaptık. İyi ki de yapmışız. Şimdi o İngilizce öğrenirken ben de bazen arkasında onun öğrendiklerine kulak kabartıyor halde buluyorum kendimi. Keşke bizim zamanımızda da Alphakid’in sunduğu öğrenme ortamı olsaydı. Arda’nın aldığı eğitimi maalesef okuldan alamıyoruz.

Münevver Hanım

Alphakid ile artık hiç endişem yok.

Daha önce İngilizce eğitim desteği aldığımız kurum ile yollarımızı ayırmak durumunda kaldık, ezbere eğitimden öteye gidemiyorduk. Çocuğum ezberleyip kısa sürede unutarak eğitim hususunda sürekli en başa dönüyordu. Sonra Alphakid ile tanıştık, daha deneme dersinde bile aradaki farkı bir anne olarak hissettim. Alphakid ile çocuğumun aldığı eğitimi görebiliyorum, bu konuda artık hiç endişelerim yok. Teşekkürler.

Ayten Hanım

1 yılda Alphakid ile inanılmaz bir gelişim yakaladık...

Merhaba, iki kızım var. Zeynep 11, Nazlı 7 yaşında. Yaşları farklı olduğu için ilgi alanları ve yönelimleri de farklı Alphakid ile yollarımız kesişeli yaklaşık 1 yıl oluyor. Zeynep ve Nazlı hem eğlenerek hem de ilgi alanlarına göre ayrıldıkları noktalarda İngilizce araştırmalar yaparak her geçen gün kendilerini geliştiriyorlar. 1 yıl öncesini, şuanla karşılaştırınca ciddi bir aşama kaydettiklerini gururla seyrediyorum. Bazen kendi aralarında bile İngilizce konuşmayı tercih etmelerini, en önemlisi bunu keyifli yapmalarını Alphakid ile aldıkları eğitime borçluyuz. Emeğiniz için çok teşekkür ederiz.

Fulya Hanım

Tam umudumuzu kaybetmişken, Alphakid ile tanıştık...

Biz bir çok eğitim kurumu deneyip, tam umudumuzu kaybetmişken Alphakid ile tanıştık. Önceki yaşadığımız tecrübelerimizden de yola çıkarak başta çok çekindik ama deneme dersi sonrası oğlum Yaman'ın yüzündeki o memnuniyet bizi hemen harekete geçirdi. Ve oğlumuzu Alphakid'li yaptık. Öğrendiği her bilginin üzerine yenileri ekleyerek gösterdiği gelişim, İngilizce dil eğitimindeki başarı ile bizi gururlandırırken, Alphakid ile altyapısı sağlam, geleceği parlak bir çocuk yetiştiriyoruz. Teşekkürler Alphakid!

Yasemin Hanım