ALPHAKID 4 YAŞ İÇİN İNGİLİZCE KURSU

4 yaş çocuklar için ingilizce kursu

4 yaş İngilizce kursu ile çocuğunuzu okul öncesi yabancı dil ile tanıştırmak ve İngilizce öğrenmesini sağlamak mümkün müdür? 

4 yaş için İngilizce kursu ile İngilizce eğitim alması mümkündür. Çocuğunuz bu yaşa geldiğinde yetişkinlerin davranışlarını izleyerek çok kolay kavrar ve taklit edebilir. 4 yaş için İngilizce öğrenmek telaffuz, tonlama, ifade, mimik ve jestlerin en başından itibaren doğru şekilde kavramasına, pratik ile pekiştirerek çocuğunuzun akıcı şekilde İngilizce öğrenmesinde ve iki dilli olarak büyümesinde etkili rol oynar. Çocuk İngilizce’ yi taklit yeteneği ve yüksek gözlem algısı ile öğreneceğinden dolayı en baştan itibaren iyi bir gelişim gösterir. Özellikle okul öncesi düzeydeki çocuklar konuşurken hata yapmaktan korkmaz, dil konusunda özgürce hareket eder bu nedenle de dil engelleri bulunmaz.

Çocuklar Alphakid ile sadece iyi derecede İngilizce öğrenimi değil aynı zamanda beraber yürütecekleri okul eğitimi ve genel gelişimine odaklı olarak düşünme, iletişim becerileri, konuşma hakimiyetine bağlı kuralları merakla ve ilgi ile harmanlayarak İngilizce öğrenirler. 7 yaş ve üzeri ilkokul çağı çocukları düşüncelerini önce ana dil ile düşünüp sonra İngilizce' ye çevirme eğiliminde bulunurken 4 yaş için İngilizce eğitimi alan çocuklar doğrudan İngilizce düşünebilir. Hayatları için yeni olan ve ilk kez öğrendikleri konuları başka dilde öğrenerek hem dilin kendisine hem de gramer kurallarına takılı kalmadan dili en doğal hali ile öğrenebilirler. Böylece dilbilimi açısından bakıldığında daha açık görüşlü olarak yetişirler.


HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


ÇOCUĞUNUZUN AKTİF HAYATINA İNGİLİZCEYİ DAHİL EDİN

4 yaş çocuk için İngilizce kursu eğitimde çocuklar kendilerine verilen talimatları kolayca yerine getirirler. Sosyalleşme girişimine oldukça hevesli ve girişken tavırlar sergilerler. Öğrenme merakları bu dönemde oldukça arttığı için sordukları sorularda aynı oranda artış gösterir. El becerileri, çizim yetenekleri gelişerek okul olgunluğuna ulaşırlar ve zekasal olarak kıymetli bir dönem içindedirler. İşte bu dönemde İngilizce' yi kolayca hayatlarının içine aktif bir biçimde dahil edebilirler. Okul öncesi dönem olarak adlandırılan bu yaş grubu hayata ve okula dair temel becerilerin kazandırılması adına önemli dönemdir. Bu sebeple bu dönemde ana dilin yanında ikinci bir dilinde aktif kullanılması çocuğun dili kavraması öğrenmesi ve kullanmayı alışkanlık etmesi açısından çok önemlidir. Böylece çocuğunuz akademik hayata atıldığı andan itibaren kendisinden beklenen dil becerilerini karşılama konusunda zorlanmayacaktır.

4 yaş çocuk için ingilizce kursu

Çocuğum Ne Kadar Hızlı Öğreniyor?

4 yaş için İngilizce kursu eğitiminde yabancı dili çocuk oyun olarak algılayarak içerisinde rol almak isteyecektir. Mesela sizde bir ebeveyn olarak günlük hayata dair basit rutinleri ve komutları ev içerisinde İngilizce olarak söyleyerek ne kadar hızlı öğrendiğini ve severek tekrarladığını görebilirsiniz.

4 yaş İngilizce Kursu olarak verdiğimiz eğitimde okul öncesi çocuklar için eğlendirici ama etkili yöntemlerle bilgi aşılamak için planlama yaparak, hedefler belirliyoruz. Eğitim dönemleri sonunda ulaşacakları hedefi önceden belirleyerek belli bir plan ve düzen içerisinde verdiğimiz eğitim ile küçük öğrencilerimiz eğitim hayatlarındaki her bir sonraki aşama için her zaman hazır.  Çocuğunuzun kendi ana dili yanında İngilizce öğrenmesi gelişen dünyaya ayak uydurması için inkar edilemeyecek ölçüde önemlidir. Kendi başına girdiği bu öğrenme süreci sayesinde ileriki okul yaşamında diğer derslerinde de doğrudan ve dolaylı başarı kaçınılmaz olacaktır.


HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


ALPHAKID İLE İNGİLİZCE BECERİSİNİ KADEMELİ OLARAK İNŞA EDİYORUZ

4 yaş için İngilizce kursu eğitimimiz ile çocuklarınız hata yapmaktan korkmadan cesurca taklit yeteneklerini kullanarak uygun telaffuzu öğrenerek ortaya çıkarırlar. Çocukların bu yaşta çok fazla yeni kelime keşfetme fırsatları vardır. Öğrenilen birçok kelime ile yeni içerikler üretilebilir ve böylece kazanılan her yeni bilgi ile dilin öğrenilmesi ve anlaşılması kolaylaşır. 

Dil ortamına dalmak, bir dili öğrenmenin en iyi yoludur. Yine de İngilizce çizgi film izlemek pasif bir tek taraflı yönelim olacağı için tek başına asla sonuç vermeyecek ve yeterli olmayacaktır. Bu noktada Alphakid olarak yaşa uygun gerekli müfredat ve materyaller ile doğru dil eğitimini vererek çocuğunuzun yalnızca anlamasını değil İngilizce olarak düşünebilmesini de destekliyoruz.

Çocuklarınızın kişisel gelişimi için ebeveyn olarak çok büyük çaba sarf ettiğinizi biliyoruz. Bu süreçte çocuğunuzun doğru eğitimi alması, öğrendiklerini günlük hayatının bir parçası haline getirebilmesi için İngilizce öğrenme ve konuşma edinimi devam ettirebilmesi adına onları dinliyor, anlıyor ve en doğru şekilde öğrenmeleri adına çalışıyoruz.


VELİ VE KULANICI YORUMLARI

Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Merhaba, ikiz kızlarım Ada ve Mira iki yıldır Alphakid ile hem eğlenerek, hem de kültürel ve bilimsel konuları da İngilizce araştırarak doğal bir şekilde dillerini ilkokul 2. sınıf öğrencisine göre çok ciddi bir seviyede geliştirdiler. En önemlisi bunu sıkılmadan keyifle yaptılar. Başkaları ile İngilizce konuştuklarında ana dilleri gibi konuşurken onları izlemek bizim için çok büyük bir mutluluk oluyor. Tüm katkıları için Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Filiz Hanım

Doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun...

Alphakid’in farklı bir öğrenme ortamı olduğunu daha katılım formunu doldurduktan sonraki süreçte hissettik. Müthiş bir ilgi ve güleryüz ile yöneticiler sizinle ilgilenip süreci sizin için kolaylaştırıyorlar, doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun. İnternetten tanışma, deneme dersi derken oğlum Arda’yı hiç düşünmeden Alphakid’li yaptık. İyi ki de yapmışız. Şimdi o İngilizce öğrenirken ben de bazen arkasında onun öğrendiklerine kulak kabartıyor halde buluyorum kendimi. Keşke bizim zamanımızda da Alphakid’in sunduğu öğrenme ortamı olsaydı. Arda’nın aldığı eğitimi maalesef okuldan alamıyoruz.

Münevver Hanım

Alphakid ile artık hiç endişem yok.

Daha önce İngilizce eğitim desteği aldığımız kurum ile yollarımızı ayırmak durumunda kaldık, ezbere eğitimden öteye gidemiyorduk. Çocuğum ezberleyip kısa sürede unutarak eğitim hususunda sürekli en başa dönüyordu. Sonra Alphakid ile tanıştık, daha deneme dersinde bile aradaki farkı bir anne olarak hissettim. Alphakid ile çocuğumun aldığı eğitimi görebiliyorum, bu konuda artık hiç endişelerim yok. Teşekkürler.

Ayten Hanım

1 yılda Alphakid ile inanılmaz bir gelişim yakaladık...

Merhaba, iki kızım var. Zeynep 11, Nazlı 7 yaşında. Yaşları farklı olduğu için ilgi alanları ve yönelimleri de farklı Alphakid ile yollarımız kesişeli yaklaşık 1 yıl oluyor. Zeynep ve Nazlı hem eğlenerek hem de ilgi alanlarına göre ayrıldıkları noktalarda İngilizce araştırmalar yaparak her geçen gün kendilerini geliştiriyorlar. 1 yıl öncesini, şuanla karşılaştırınca ciddi bir aşama kaydettiklerini gururla seyrediyorum. Bazen kendi aralarında bile İngilizce konuşmayı tercih etmelerini, en önemlisi bunu keyifli yapmalarını Alphakid ile aldıkları eğitime borçluyuz. Emeğiniz için çok teşekkür ederiz.

Fulya Hanım

Tam umudumuzu kaybetmişken, Alphakid ile tanıştık...

Biz bir çok eğitim kurumu deneyip, tam umudumuzu kaybetmişken Alphakid ile tanıştık. Önceki yaşadığımız tecrübelerimizden de yola çıkarak başta çok çekindik ama deneme dersi sonrası oğlum Yaman'ın yüzündeki o memnuniyet bizi hemen harekete geçirdi. Ve oğlumuzu Alphakid'li yaptık. Öğrendiği her bilginin üzerine yenileri ekleyerek gösterdiği gelişim, İngilizce dil eğitimindeki başarı ile bizi gururlandırırken, Alphakid ile altyapısı sağlam, geleceği parlak bir çocuk yetiştiriyoruz. Teşekkürler Alphakid!

Yasemin Hanım