ALPHAKID 10 YAŞ İNGİLİZCE KURSU

10 yaş çocuklar için ingilizce kursu

İngilizce dil eğitimine başlamak hiç bir zaman geç kalınmış olarak algılamak tamamen yanlış bir yaklaşımdır. Dil öğrenme yetkinliği ilerleyen yaşlarda da devam eder. Örneğin, 10 yaşındaki çocuk yabancı dil konuşulan bir okula gönderilirse, daha önce İngilizce öğrenmeye başlamış çocuklarla ile arasında oluşan farkı hızla kapatabilir ve kolayca adapte olabilir. 10 Yaş İngilizce kursu eğitiminde Alphakid yaş gruplarına göre uygun ve farklı teknikler kullanarak konuşma, dinleme ve yazma konusunda yaşa göre geliştirilen yetkinlikleri baz alarak doğru seviye ve eğlenceli yollar ile İngilizce öğrenimini destekler. 10 yaş İngilizce Kursu eğitiminde çocuğunuzun doğru şekilde İngilizce' ye maruz kalmasını sağlayarak telaffuz için seslerin ve kelimelerin kalıcı hafızaya yerleşmesini sağlayarak öğrenilen bilginin, unutulmadan her daim taze kalması sağlanır. 

Araştırmalara göre çocuklarda yabancı dili daha kolay öğrenme süreci 12 yaşına kadar devam etmektedir. Bu yüzden çocuğunuzun dünya üzerinde en geçerli olan dil İngilizce' yi öğrenmesi için geç kalmamak önemlidir. Alphakid 10 yaş İngilizce kursu eğitiminde uygulanan pratik öğretme teknikleri, dile alıştırma süreçleri ile çocuğunuz için kolaylık sağlayarak ileriki yaşlarında ve eğitim hayatında da İngilizce konuşma kabiliyeti adına doğru temellerin atılması sağlanır. Ayrıca 10 yaş İngilizce kursu eğitiminde çocuğunuz aynı zamanda okul çağında olduğu için İngilizce öğrenirken sözlü ve görsel yöntemlerin yanında daha küçük yaşlarda alınana İngilizce eğitimin yanında yazılı yöntemlerde kullanılır. Çocuğunuz dilin yapısını ve kurallarını kavrar. Pratik yapma konusunda özgüven kazanır. Unutmamalıyız ki dil bir iletişim aracıdır. En etkin İngilizce öğrenme yöntemi ise konuşarak öğrenmektir. Çocuğunuzun yalnızca okulda aldığı eğitim ile tek başına İngilizce öğrenmesi zaman alabilir ve yetersiz kalabilir. Çocuğunuzun İngilizce öğrenme sürecinde Alphakid ile alacağı eğitimde sayesinde hızlı bir biçimde İngilizce konuşmaya ve anlamaya şahit olacaksınız. Çünkü çocuğunuzun Dünya orak dili olarak kabul edilen İngilizce' ye yaşam boyunca özellikle ileriki iş hayatında ihtiyacı olacaktır.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


10 yaş çocuk için ingilizce kursu

ETKİLEYİCİ SONUÇLAR İÇİN ALPHAKID

10 yaş İngilizce kursu eğitiminde Alphakid çocuğunuzun yaşına uygun olarak İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getirerek, çocuğunuzun ilgi alanlarına ve ilgisini çekebilecek konulara uygun eğitim formatı ile ana dili yanında öğrendiği İngilizce dilinde de düşünmesine, yaratıcılığı geliştirmesine destek verir. Çocuğunuzun üzerinde öğrenme baskısı hissetmeden eğlenerek öğrenir. Hızlı bir biçimde öğrendiği bilgiyi kavrayarak, bilgiyi daha kolay hafızlarına kaydederler. Takip edilen doğal süreç içerisinde kelimeleri ve dil bilgisi tanıyarak, sorulan sorulara kolayca cevap verebilir ve İngilizce dil yapısını rahatça kullanabilecek seviye gelirler.

10 yaş İngilizce kursu eğitiminde çocuğunuz içerisinde bulunduğu yaşa dayalı ergenlik öncesi dönemdedir. Yaşa bağlı gelişimi, gelişimde hayatına kattığı öncelikleri bilerek ve bu duruma uygun verilen eğitim ile dil becerisini doğru bir biçimde geliştirmesini sağlıyoruz. Bu dönemde çocuğunuz için sosyalleşmenin önemi artar. Alphakid İngilizce Kursu ile okulda öğrenilen İngilizce evde de desteklenmelidir. Çocuğunuza sizde İngilizce' ye dair çeşitli sorumluluklar verebilirsiniz. Örneğin; her hafta farklı konularda (aylar, mevsimler, saatler vb. gibi) çalışmalar yaparak, bu konuları günlük hayatına ekleyebilirsiniz. Çocuğunuz çeşitli durumlarla ilgili diyalog ve dinleme etkinlikleri yapabilir. Alışveriş merkezi, havaalanı gibi ortamlarda diyalogları izleyebilir, dinleyebilir. Aynı zamanda İngilizce' yi aktif ve etkin kullanan arkadaşlar edinmeye teşvik edilebilir. 10 yaş İngilizce kursu eğitimi ile çocuğunuz sosyal ortamında daha özgüvenli hisseder. Etkin pratik yaparak dil becerisini geliştirir.  


HEMEN İLETİŞİME GEÇİN


Ebeveyn olarak çocuğunuzun İngilizce öğrenme sürecinden ise en önemli şey sabırlı olmaktır. Bu durum sürecin en önemli kısmıdır. Çocuğunuzun birden kusursuz bir şekilde İngilizce konuşmasını beklemek doğru değildir. Zamanla kelimelerin doğru telaffuzunu anlar, bunu geliştirerek ileride rahat bir şekilde İngilizce konuşabilir. Alphakid 10 yaş İngilizce kursu eğitimi ile çocuğunuz evinizin konforunda rahatça hem dil öğrenebilir hem de sanal sınıf ortamında arkadaş edinerek sosyalleşme ihtiyacını karşılayarak yeni edinimler kazanabilir. Sanal sınıf ortamı ile etrafında dikkatini dağıtacak bir öğrenci olmadan, ihtiyacı olan sağlıklı ve huzuru ortamında sağlıklı bir biçimde İngilizce eğitimi alır.


VELİ VE KULANICI YORUMLARI

Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Merhaba, ikiz kızlarım Ada ve Mira iki yıldır Alphakid ile hem eğlenerek, hem de kültürel ve bilimsel konuları da İngilizce araştırarak doğal bir şekilde dillerini ilkokul 2. sınıf öğrencisine göre çok ciddi bir seviyede geliştirdiler. En önemlisi bunu sıkılmadan keyifle yaptılar. Başkaları ile İngilizce konuştuklarında ana dilleri gibi konuşurken onları izlemek bizim için çok büyük bir mutluluk oluyor. Tüm katkıları için Alphakid’e sonsuz teşekkürler...

Filiz Hanım

Doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun...

Alphakid’in farklı bir öğrenme ortamı olduğunu daha katılım formunu doldurduktan sonraki süreçte hissettik. Müthiş bir ilgi ve güleryüz ile yöneticiler sizinle ilgilenip süreci sizin için kolaylaştırıyorlar, doğru ve güven veren bir yerde olduğunu hissediyorsun. İnternetten tanışma, deneme dersi derken oğlum Arda’yı hiç düşünmeden Alphakid’li yaptık. İyi ki de yapmışız. Şimdi o İngilizce öğrenirken ben de bazen arkasında onun öğrendiklerine kulak kabartıyor halde buluyorum kendimi. Keşke bizim zamanımızda da Alphakid’in sunduğu öğrenme ortamı olsaydı. Arda’nın aldığı eğitimi maalesef okuldan alamıyoruz.

Münevver Hanım

Alphakid ile artık hiç endişem yok.

Daha önce İngilizce eğitim desteği aldığımız kurum ile yollarımızı ayırmak durumunda kaldık, ezbere eğitimden öteye gidemiyorduk. Çocuğum ezberleyip kısa sürede unutarak eğitim hususunda sürekli en başa dönüyordu. Sonra Alphakid ile tanıştık, daha deneme dersinde bile aradaki farkı bir anne olarak hissettim. Alphakid ile çocuğumun aldığı eğitimi görebiliyorum, bu konuda artık hiç endişelerim yok. Teşekkürler.

Ayten Hanım

1 yılda Alphakid ile inanılmaz bir gelişim yakaladık...

Merhaba, iki kızım var. Zeynep 11, Nazlı 7 yaşında. Yaşları farklı olduğu için ilgi alanları ve yönelimleri de farklı Alphakid ile yollarımız kesişeli yaklaşık 1 yıl oluyor. Zeynep ve Nazlı hem eğlenerek hem de ilgi alanlarına göre ayrıldıkları noktalarda İngilizce araştırmalar yaparak her geçen gün kendilerini geliştiriyorlar. 1 yıl öncesini, şuanla karşılaştırınca ciddi bir aşama kaydettiklerini gururla seyrediyorum. Bazen kendi aralarında bile İngilizce konuşmayı tercih etmelerini, en önemlisi bunu keyifli yapmalarını Alphakid ile aldıkları eğitime borçluyuz. Emeğiniz için çok teşekkür ederiz.

Fulya Hanım

Tam umudumuzu kaybetmişken, Alphakid ile tanıştık...

Biz bir çok eğitim kurumu deneyip, tam umudumuzu kaybetmişken Alphakid ile tanıştık. Önceki yaşadığımız tecrübelerimizden de yola çıkarak başta çok çekindik ama deneme dersi sonrası oğlum Yaman'ın yüzündeki o memnuniyet bizi hemen harekete geçirdi. Ve oğlumuzu Alphakid'li yaptık. Öğrendiği her bilginin üzerine yenileri ekleyerek gösterdiği gelişim, İngilizce dil eğitimindeki başarı ile bizi gururlandırırken, Alphakid ile altyapısı sağlam, geleceği parlak bir çocuk yetiştiriyoruz. Teşekkürler Alphakid!

Yasemin Hanım